Firma LedBox powstała w wyniku połączenia potencjału firmy TMT Wadowice (rok założenia 1995) oraz firmy Boss Computers z Krakowa (rok założenia 1991). LedBox narodził się z wieloletniej przyjaźni właścicieli firm, która wzmocniona została współpracą biznesową oraz wspólną pasją połączoną z wykształceniem- fizyką. Siłą napędową LedBox jest ciekawa mieszanka składającą się z interdyscyplinarnego połączenia ponad 20 letniego doświadczenia w prowadzeniu przedsiębiorstw, praktycznej wiedzy z zakresu ekonomii oraz zdolności rozumienia zjawisk fizycznych, które towarzyszą emisji światła z modułów LED.

Misją firmy LedBox jest dostarczenie dopasowanego do potrzeb klienta najwyższej jakości oświetlenia LED – owego.

Władze Polskich miast coraz lepiej rozumieją korzyści, które płyną z oświetlenia miast za pomocą technologii LED. Coraz więcej programów finansowania inwestycji sprzyjają wprowadzaniu nowych technik oświetlenia.

Firma Philips jako dostawca dobrych żarówek, świetlówek, opraw i lamp LED, pełniących rolę źródeł świateł nie została wybrana przypadkowo. Philips to firma o wysokiej pozycji na rynku oświetlenia, która oferuje właściwie perfekcyjną jakość oraz zapewnia najniższy koszt eksploatacji opraw oświetleniowych. Dzięki zastosowaniu inteligentnego sterowania mocą oświetlenia istnieje możliwość dodatkowego zmniejszenia kosztów eksploatacji systemów świetlnych.

LedBox dzięki źródłom światła LED firmy Philips pozwala stwarzać urokliwe otoczenie, uporządkować przestrzeń i dbać o piękne i bezpieczne ulice.

W ofercie naszej firmy LedBox znajdą Państwo energooszczędne żarówki LED-owe, świetlówki LED-owe oraz lampy LED-owe do wnętrz i na zewnątrz a także oprawy uliczne firmy Philips oraz żarówki samochodowe LED. Jeśli pragną Państwo lepiej poznać naszą ofertę i zakupić oświetlenie LED firmy Philips w niskich cenach, to w naszym sklepie internetowym lub sklepie mieszczącym się w Krakowie będą mieli Państwo tą możliwość. Zapraszamy.